• Przedszkolny ogródek warzywny

• Dziś od samego rana trwały intensywne prace w ogrodzie przedszkolnym. Od świtu, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, nasi panowie gospodarczy przygotowywali warzywniki do dalszego zagospodarowania.

Po południu zaś przybyli dziadkowie, babcie i rodzice, pełni zapału, energii i profesjonalnej wiedzy o założeniu ogródka. Rodzice podzielili się z nami swoimi plonami i dzięki nim mamy cudny ogród warzywny.

Ilość zaangażowanych osób przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!

Dziękujemy! Jesteście WIELCY!!!

• Przedszkolny Dzień Dziecka

• Dziś odbyła się coroczna przedszkolna olimpiada. Wszyscy przedszkolacy wzięli udział w konkurencjach sportowych, w których doskonalili swoją sprawność i kondycję. Wszystkim uczestnikom do końca towarzyszył dobry humor.

Za swoje zmagania wszystkie grupy zdobyły dyplomy, a w nagrodę otrzymały profesjonalne zestawy do dużych baniek, za które dziękujemy Radzie Rodziców!

• Kochani Przedszkolacy!

• Z okazji Waszego święta życzymy Wam samych radosnych chwil, dużo uśmiechu i wspaniałych przygód.

Czekamy na Was w poniedziałek, by świętować razem.

• ul. Obrońców Westerplatte 7A,
        41-710 Ruda Śląska